SKUPINA PVC

Dverové krídla a zárubne sú laminované vysokokvalitným PVC laminátom so štruktúrou prírodného dreva (okrem farby sivá supermatná). Vďaka vysokej odolnosti voči mechanickým poškodeniam, zašpineniu a UV žiareniu sa dvere vynikajúco hodia tak do obytných, ako aj do verejných budov. Nastaviteľné zárubne sa vyrábajú vo farebnej skupine PP.

FARBYSKUPINA PP

Dvere sú laminované dekoračným laminátom na báze polypropylénu s povrchom pokrytým vrstvou číreho termotvrdnú-ceho laku, ktorý zaručuje odolnosť voči poškriabaniu. Vysokokvalitný výrobok určený na použite v intenzívne používaných objektoch aj v obytných budovách.

SKUPINA CPL

Dvere sú laminované vysokokvalitným dvojvrstvovým laminátom, ktorý sa skladá z papiera impregnovaného termotvrd-núcimi živicami a z podkladového materiálu dodávajúceho výrobku potrebnú pružnosť. Laminát sa vyznačuje vysokou tvrdosťou povrchu, odolnosťou voči poškriabaniu a oderu a – vďaka použitiu mechanickej štruktúry na povrchu farieb sivá žiarivá a vlašský orech – efektom prírodného dreva.

SKUPINA CLPL

Dverové krídla a zárubne sú pokryté mimoriadne trvácnym syntetickým laminátom CLPL. Dekor je pokrytý melamíno-vo-akrylovo-polyuretánovou živicou, ktorá vynikajúco chráni povrch pred odieraním, poškodeniami a tiež pôsobením svet-la. Vysokokvalitný laminát na nepoznanie imituje krásnu, prirodzenú textúru dreva, vďaka čomu je toto riešenie vyberané do domov, bytov, škôl, kancelárií a hotelov.

SKUPINA FF

Dverové krídla aj zárubne sú laminované laminátom odolným voči oderu, ktorý imituje textúru dreva. Trvácne a dôkladné vyhotovenie je ideálnym návrhom pre zákazníkov, ktorí hľadajú efektné riešenia.

SKUPINA FFDverové krídla aj zárubne sú laminované laminátom odolným voči oderu, ktorý imituje textúru dreva. Trvácne a dôkladné vyhotovenie je ideálnym návrhom pre zákazníkov, ktorí hľadajú efektné riešenia.

SKUPINA LAK

Dverové krídla sú pokryté lakovaným HDF chráneným povlakom s UV fi ltrom so zvýšenou odolnosťou voči poškriabaniu. Bezproblémové mnohoročné používanie. Charakteristickou vlastnosťou tejto skupiny sú odlišné odtiene dverového krídla a rámu, dekoračných prvkov a okenných líšt.