VIVENTO Z VÁŠNE PRE INTERIÉR

V stavebníctve pôsobíme viac ako 35 rokov. Krásne, dokonale dokončené interiéry sú našou špecialitou, takže venujeme osobitnú pozornosť najmenším detailom a ponúkame len tie najkvalitnejšie riešenia. Široká škála dizajnov a povrchových úprav vám poskytne dokonalý vzhľad pre akýkoľvek architektonický štýl a poskytne vášmu domu jedinečný charakter. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s unikátnou kolekciou dverí navrhnutou najlepšími európskymi dizajnérmi. Sme výhradným distribútorom spoločnosti Vivento na Slovensku.
Vivento je značka, ktorá má 30-ročnú tradíciu, ktorá sa môže pochváliť niektorými z najpevnejších dverí v Európe. Máme dôveru tisícom klientov. Preto sa nebojíme prijímať nové výzvy a chceme aktívne nastaviť trhové trendy. Vitajte vo svete Viventa a skúste naše ponuky založené na našich skúsenostiach, skúsenostiach a modernom dizajne.

Interiérové dvere Prestige

Séria Prestige je nielen mimoriadne krásnym, ale extrémne odolným a robustným riešením vďaka použitiu rámcovej technológie vo všetkých modeloch.Rámcová technológia používa pevnú štruktúru odolnú proti deformácii na báze dreva.Všetky prvky sú pevné a ich spojenie s kolíčkami a takzvanými stabilizačnými jazykmi navyše posilňujú a stabilizujú krídlo. Rámcová konštrukcia umožňuje skrátenie dverí až o 30 mm.